LPG-GAS

Як вибрати газовий редуктор?

Злагоджена та стабільна робота ГБО визначається грамотним підбором редуктора. Пристрій відповідає за переклад рідкого палива в газоподібний стан, нормалізацію його тиску. Воно повинно відрізнятися якісною збіркою, надійністю і довговічністю. Має значення і коректне визначення конфігурації вузла.

Основні критерії вибору

Перш ніж купити редуктор, власники транспортних засобів звертають увагу на такі аспекти:

 • Запас потужності

  Щоб в інтенсивних режимах роботи двигуна не було просідань потужності, пристрій підбирають з запасом на 10-15%. Це виключить будь-які проблеми при інтенсивних розгонах, активних маневрах на дорозі.

 • Вимоги до технічного обслуговування

  Перевагу віддають ремонтопрігодним моделям, які не вимогливі в поточному технічному обслуговуванні.

 • Специфіка монтажу

  Вітається наявність жорстких і міцних кріплень на корпусі, які виключає ризик обриву навіть при високих навантаженнях.

 • Рівень ізоляції корпусу

  На функціональність не повинні впливати умови середовища. Для цього корпус оснащують ефективними системами волого і пилозахисту.

 • Зручні підводи для газу

  Щоб автолюбителі могли використовувати обладнання на машинах в різних типах кузова, відповідальні виробники передбачають зручні підводи для газу. Вони роблять можливим розміщення вузла в умовах обмеженого простору.

 • Формальні деталі

  Значення мають і формальності - наявність сертифікатів і офіційної гарантії, репутація виробника, заявлена ​​продавцем вартість.

Технічні характеристики

За конструктивним рішенням редуктори для газу також помітно відрізняються. Тому при замовленні оцінюють наведені виробником технічні характеристики. У їх числі робочий тиск, габарити і вага корпусу, наявність фотополімерного захисного покриття на втулках і контактних внутрішніх поверхнях. Правильно підібраний, професійно встановлений і тонко відрегульований вузол прослужить до 200 тисяч кілометрів, забезпечить економну витрату паливної суміші, запобіжить поломки двигуна.