LPG-GAS
Полный комплект Stag
ГБО 2 Tomasetto карбюратор
Ассортимент
Каталог товарів
Встановлюючи ГБО на Ваш автомобіль Ви вносите не малий внесок в нашу екологію, так як вихлоп автомобіля на газу значно менше впливає на навколишнє середовище
Наші переваги
Безпечна та зруччна онлайн-покупка зі зручини варіантами оплати
Швидка, щоденна відправка доставкою "Нова пошта"
Для постійних клієнтів існує система скидок та подарунків
Безпечна та зручна онлайн-оплата з варіантами
На всю продукції надається гарантія
Ми працюємо з відомими на весь Світ брендами
Часто задавані питання
Надається гаранті на все обладнання 1 рік, з дня Вашого замовлення.

Така думка споживачів вважається не вірною, оскільки газ це високооктанове паливо. При правильному підборі газобалонного устаткування, а так само монтажі і налаштування системи, вірогідність зносу клапанів знижується до мінімуму. Споживачі ГБО повинні знати, що для отримання максимальної користі від ГБО треба строго стежити за станом повітряного фільтру, свічок, запалення і расходниками газобалонного устаткування.

При правильному підборі комплекту ГБО під потужність автомобіля і професійному налаштуванні блоку управління ГБО цей міф розвіюється. До того ж, при роботі двигуна на високих обертах, є можливість підключити довприски бензину або перейти повністю на використання бензинової суміші.

У більшості автолюбителів виникає питання, чому ж я повинен заводити автомобіль на бензині, а як же економія? Для уникнення виходу з ладу окремих комплектуючих ГБО і розтрати на ремонт, двигун повинен починати роботу на бензині до повного прогрівання, особливо в зимовий час. Робиться це для того що б прогріти газовий редуктор для подальшого перетворення газу з рідкої фази в пароподібну. Власникам автомобілів з ГБО 4 покоління щодо цього переживати не варто, блок управління ГБО сам стежить за температурою і переходом на роботу пропан-бутановой суміші.

Технічне обслуговування автомобіля бажано проводити кожні 8-10 тис. км. В стандартне ТО входить заміна фільтрів грубого і тонкого очищення, а так само діагностику системи на витік газу. При підвищенні витрати палива після 50-60 тис. км. використання ГБО рекомендується заміна ремкомплекта газового редуктора і промивання газових форсунок.

Часто автовласники зі встановленим ГБО цікавляться коли варто міняти ремкомплект і чи міняти взагалі? Ремкомплекты варто міняти при збільшенні витрати палива, а так само при не коректної роботи двигуна на газу. При перепаді температур газу в редукторі мембрани втрачають свою еластичність і обростають мікротріщинами через що і підвищується витрата палива, така ж ситуації відбувається і з газовими форсунками. Ефект заміни ремкомплекта найбільше приносить користь при першій заміні, надалі краще всього міняти вже вузол ГБО, що повністю вийшов, з ладу.

Установка ГБО 4 покоління при професійному монтажі і налаштуванні блоку управління видаватиме витрату газу більше на 15-20 % від витрати бензину. При ціні газу майже в два рази дешевше за бензин можна вважати що економія складатиме 40-50 % бюджету на паливо. При пробігах автомобіля 20-30 тыс.км установка ГБО окупається максимум за рік експлуатації.

Газобалонне устаткування так само небезпечне, як і будь-який інший вид палива. При сучасних аварійних і безпечних клапанах переживання зводяться до 0. Балон має товщину в 3-4 мм що в рази більше бензобака автомобіля. Балони ГБО проходять перевірку на тиск в 30 атмосфер, а зрештою містить в собі тиск не більше 10 атмосфер.

Раді вітати Вас в інтернет-магазині ГБО LPGGAS
Звернення в професійний магазин газобалонного обладнання обернеться можливістю економити значні суми в довгостроковій перспективі. Встановлене на авто оснащення витрачає пальне в оптимальному режимі, відрізняється екологічністю, дозволяє власникам транспортних засобів не обмежувати пересування по місту і по шосе з метою зберегти паливо.

Газова установка на авто: вигідно, безпечно, надійно

Крім привабливого цінника, газове паливо має ще один козир. У порівнянні з бензином воно більш безпечно для навколишнього середовища. Інвестуючи гроші в ГБО, водії роблять особистий внесок у турботу про збереження планети, мінімізувавши токсичні і їдкі вихлопи в атмосферу. Газ не містить в складі свинцю, згорає без утворення кіптяви і нагару на поршнях, клапанах і свічках. Коректно налаштоване обладнання знижує механічну навантаження на мотор, а за рахунок високого октанового числа газу шатунно-поршнева група не виходить з ладу передчасно.

Як підбирають газове обладнання на авто?

Систему можна встановити на особистий та комерційний транспорт різних років випуску, який відрізняється типом кузова, призначенням, місткістю. Але перш ніж оформити замовлення на поставку вузлів, необхідно зрозуміти - від успішного вибору модифікації залежить багато чого. Це витрата і точність дозування газу, продуктивність машини в інтенсивному форматі експлуатації, відсутність трясінь при наборі швидкості. Тому перед покупкою ГБО важливо вивчити всі моменти, прорахувати окупність, прийняти до уваги специфіку експлуатації системи в зимовий і літній час року. При необхідності менеджерами магазину газ обладнання будуть надані докладні консультації щодо вибору наступних елементів:
  • форсунки
  • редуктори
  • фільтри
  • електроніка
  • трубки і шланги
  • дозатори
  • змішувачі
  • кріплення, кронштейни, арматура
  • інші аксесуари і витратні матеріали
Також можна придбати готові комплекти, що включають базовий набір обладнання.

Купити газове обладнання для автомобілів

Представлена ​​в продажу продукція відомих брендів служить без поломок, відрізняється надійністю і високою якістю. Перед постачанням на ринок виробники здійснюють тестування виробів на стендах і в реальних умовах, що дозволяє надавати довгострокову гарантію на кожну одиницю товару. Монтаж поставлених з магазину ГБО вузлів довіряють професіоналам. Майстри грамотно підберуть спосіб кріплення компонентів для системи, акуратно зафіксують їх в підкапотному просторі, виконають необхідні установки і обслуговування.