LPG-GAS

Як відрегулювати редуктор Tomasetto?

Для точного дозування, прогріву і подачі пального розроблений редуктор Tomasetto. Електромагнітний клапан, зі складним пристроєм, відповідає за розподілене уприскування палива в двигун. При правильному калібруванні даний елемент забезпечує ефективне функціонування силового агрегату на бутані і пропані, продовжує термін служби складових вузлів, забезпечує мінімальне споживання газу. Якщо ж регулювання працює коректно, про себе дає знати одна із наступних ознак:

  • просадка по потужності при збільшенні оборотів мотора, що супроводжується тремтінням авто
  • передчасне прогорание клапанів
  • недостатній тиск газу
  • перевищення норми витрат

Алгоритм регулювання

Процес регулювання забирає близько години. Його мета - знаходження необхідного положення регулювальних гвинтів. Здійснюють роботи удвох за таким алгоритмом:

  • Гвинт холостого ходу закручують до відмови повністю, машину заводять і переходять на газ.
  • Коригуючи положення другого гвинта, виставляють обертів, при яких на холостому ходу транспортний засіб не трясе.
  • Натискаючи на педаль акселератора обороти збільшують до 3000, після чого першим гвинтом їх скидають до менших значень в діапазоні від 2500 до 2900. Мотор повинен стабільно працювати у всіх режимах. При необхідності на 0,5-1 обороту регулюють другий гвинт.

Дані рекомендації носять загальний характер. Точність і тривалість настройки визначається виключно досвідченим шляхом. При виникненні сумнівів це завдання варто доручити фахівцям сервісного центру, які володіють достатнім рівнем знань для обслуговування редукторів Томасетто.

Як часто виконувати регулювання?

Рекомендується проводити регулювання в профілактичних цілях при зміні АГЗС. Новий вид палива може відрізнятися за якістю, і порушувати оптимальну пропорцію газо-повітряної суміші, яка потрібна для підтримки стабільної і ефективної роботи мотора. Також рекомендована сезонна коригування гвинтів на редукторі Tomasetto - взимку і влітку режим функціонування пристрою різний через температурних особливостей зовнішнього середовища.