LPG-GAS
Фільтр тонкого очищення 12 * 12 * 12 1 вхід 2 виходи
Фільтр тонкого очищення 12 * 12 * 12 1 вхід 2 виходи

Фільтр тонкого очищення 12 * 12 * 12 1 вхід 2 виходи

  • Код товару: 12х12х12
  • Наявність: В наявності
  • 176грн.

Фільтр тонкого очищення 12 * 12 * 1 вхід 2 виходи застосовуватися в комплектах ГБО 4 покоління. Фільтр служить очищувачем газової суміші надійшла з газового редуктора, що продовжує термін самих газових форсунок, а так само датчика розрядження і вакууму (Map-sensor). У системах ГБО 4 покоління фільтр тонкого очищення монтується перед газовими форсунками. Даний фільтр встановлюється тільки на шести циліндрові двигуни, де потрібна подача газу після фільтра на дві планки форсунок.

Фільтр тонкого очищення має три штуцера для з'єднання під газові шланги з діаметром 12 мм. Фільтруючий елемент виготовлений з щільного паперу. Даний фільтра призначені для одноразового використання. Періодичність його заміни становить в межах від 6000 до 8000 кілометрів пробігу на газі. Раз вже справа дійшла до планової технічної заміни фільтра тонкого очищення, рекомендується відразу ж замінити фільтр грубої очистки в газовому клапані вбудованим в редукторі або ж встановленим перед самим газовим редуктором. Перед заміною фільтрів обов'язково перекривайте вентиль подачі газу з газового балона, і дочекайтеся поки двигун затихне продовжуючи працювати на газу (дана процедура дозволяє виробити весь газ в газовій системі).

Даний тип фільтрів не рекомендується встановлювати з поодинокими форсунками (Hana, Barracuda) або ж з форсунками не мають у продажу ремкомплектов.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре