LPG-GAS
Емулятор тиску бензину Stag FPE-V
Емулятор тиску бензину Stag FPE-V

Емулятор тиску бензину Stag FPE-V

  • Виробники Stag
  • Код товару: FPE-V
  • Наявність: В наявності
  • 2092грн.

Застосування такого пристрою як емулятор тиску бензину Stag FPE-V має здійснюватися в автомобілях марки Volvo 2005-2011 років випуску. Це спеціалізоване обладнання допомагає запобігти появі похибки при русі авто на газу, внаслідок чого може відбуватися зменшення часу уприскування бензину і затримки при перемиканні цих горючих.

Особливості емулятор Stag FPE-V

1. Має заводську оригінальну будову. Поставляється безпосередньо від виробника-компанії AC SpolkaAkcyjna. Розробка та збірка здійснюється в Польщі. Виробник позиціонує даний пристрій як високоефективний і дає на нього гарантію 36 місяців.

2. Прилад підходить для всіх поколінь ГБО: від 1 до 5.

3. Може бути використаний як на пропані, так і на Бутані з однаковою ефективністю.

4. Не вимагає калібрування і приступає до роботи відразу після коректного включення в систему.

5. Згідно з даними, зазначеними в паспорті емулятора, при першому включенні потрібно провести запуск двигуна автомобіля і залишити його у включеному стані працювати на холостому ходу до трьох хвилин. При наступному включенні двигуна і перекладі авто на газ емулятор автоматично зчитує показання рівня бензину і згодом коригує дані, виходячи з придбаної інформації.

6. Емулятор Stag FPE-V повинен бути встановлений в стандартну систему, живлення якої проводиться від 12В джерела.

7. Прилад не може бути експлуатований в сирому середовищі або під дією вологи (IP40).

8. Робота здійснюється в широкому температурному діапазоні - -40-+70 °С.

Емулятор FPE-V емулює сигнал тиску бензину в автомобілях, працюючих на СНД / КПГ . Коли двигун працює на газі, через відсутність підведення палива з паливної рампи тиск бензину піднімається вище номінального значення. В результаті бензиновий комп'ютер скорочує час уприскування (і / або повідомляє про несправності). Щоб уникнути цієї проблеми, використовуйте емулятор FPE-V.

Модель FPE-V оснащена функцією автоналаштування сигналів, що дає розширені можливості застосування в автомобілях Volvo.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре