LPG-GAS
Map-sensor PS-04 (Датчик тиску і вакууму) оригінал
Map-sensor PS-04 (Датчик тиску і вакууму) оригінал

Map-sensor PS-04 (Датчик тиску і вакууму) оригінал

  • Виробники Stag
  • Код товару: PS-04
  • Наявність: В наявності
  • 798грн.

Для контролю і стабілізації роботи ГБО потрібні додаткові пристрої, в тому числі датчики тиску і вакууму. Такий пристрій зазвичай входить в комплект системи, але купити Map sensor PS-04 можна окремо. Модель датчика тиску призначена для ГБО 4 покоління, електронний пристрій необхідно для визначення рівня навантаження на двигун при всіх положеннях дросельної заслінки. Для цього знімаються вимірювання:

Тиску газової суміші.

Вакуумного тиску у впускний системі колектора.

Температури палива.

Отримані свідчення пристрій передає контролеру подачі газу. На підставі показників система автоматично регулює рівень навантаження на двигун.

Технічний пристрій Map sensor PS-04

Використовується для монтажу в системи ГБО, що працюють на будь-якому паливі: зрідженому пропан-бутану, метані. Підходить до різних автомобілів, незалежно від марки, моделі та потужності. Використовується для установки в турбо-компресійні машини. Головні функціональні особливості:

Стабільна стійка робота практично без збоїв незалежно від якості палива, стилю їзди водія і інтенсивності навантаження на транспортний засіб.

Проста універсальна конструкція дозволяє встановлювати відразу на ФОРСУНОЧНУ рейку без застосування трійника.

Встановлювати можна в будь-якому положенні, оскільки кріпиться одним гвинтом. Положення датчика під час монтажу і після не впливає на якість і точність показань.

Герметична конструкція захищає від витоку палива і отримання неточних показників вимірювань.

Виріб також має міцний, надійний корпус з додаванням скловолокна, що збільшує ці властивості. Замовити модель можна в інтернет-магазинах запчастин. У каталозі на Map sensor PS-04 ціна вказується актуальна.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре