LPG-GAS
Map-sensor ПС-02 (Датчик тиску і вакууму) аналог
Map-sensor ПС-02 (Датчик тиску і вакууму) аналог

Map-sensor ПС-02 (Датчик тиску і вакууму) аналог

  • Виробники Stag
  • Код товару: ПС-02
  • Наявність: В наявності
  • 336грн.

Завдяки універсальному функціоналу і конструкції купити Map-sensor STAG PS 02 можна для установки у всіх системах ГБО 4 покоління. Пристрій польського виробника зарекомендовав себе серед водіїв як надійний, міцний і довговічний. Призначення вироба:

Вимірювання тиску газової суміші, що виходить з редуктора в форсунки.

Контроль абсолютного показника вакууму у впускному колекторі двигуна.

Вимірювання температури газової суміші.

Отримані дані пристрій передає газовому контролеру для аналізу стану системи і визначення ступеня навантаження на двигун. Воно допомагає контролювати стан ГБО, забезпечувати його стабільну роботу.

Технічні особливості моделі:

Завдяки властивостям і функціоналу купити  PS 02 можна не тільки для установки пропан-бутанової, а також метанової суміші, але тільки для систем 4 покоління. Основні можливості і переваги пристрою:

Зовнішній корпус з міцного пластику, стійкого до забруднень, механічних пошкоджень та інших факторів. Це забезпечує захист внутрішнього механізму, а також довговічність служби.

Є роз'єм для підключення до проводки. Наявність такого адаптера спрощує процес установки / зняття пристрою.

У корпусі передбачені рукава для входу / виходу газу (діаметр 12 мм), а також шланг для упорскування газу, діаметр якого становить 5 мм.

Підходить для роботи із зрідженим нафтовим і природним газом.

Модель сумісна з усією лінійкою електроніки (4-8 циліндрів), тому є універсальною. Оскільки пристрій чутливий до конденсату, смолам, крупицях піску, що виділяється в процесі випаровування газу, додатково потрібно встановлювати фільтр. У каталозі інтернет-магазину на Map-sensor STAG PS 02 ціна вказана актуальна, як і на супутні комплектуючі.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре